MIKROSyS consulting services

MIKROSyS spol. s r.o.

Poradenská společnost MIKROSyS spol. s r.o. byla založena v roce 1995 v Brně. Zakladatelé ji vytvořili jako sekundární produkt svých podnikatelských aktivit, s cílem využít svých odborných znalostí a praxe získané při rozsáhlých projektech zavádění informačních technologií a reengineeringu firemních procesů.
Od prvopočátku je posláním společnosti poskytovat podporu majitelům a manažerům malých a středních firem při jejich podnikatelských aktivitách. Postupem času se činnost firmy vykrystalovala na oblast podpory managementu aplikujícího doporučení a požadavky ISO norem. Ty jsou velmi dobrým vodítkem. Neznamená to však, že bez nich to nejde.

V období hospodářské krize v letech 2008-2010 se ukázalo, že rozhodující pro úspěšnost firem je způsob myšlení klíčových manažerů a majitelů. Řada firem, majících zaveden účinný, ale rutinní systém managementu, v tomto období stagnovala a „šlapala“ vodu. Vedle nich však byli manažeři, kteří odvážně a aktivně zasáhli do zvyklostí a poklidu svých týmů a rázně změnily jejich práci. Jako klíčové se stalo zaměření na „výsledek“.
To je také směr naší poradenské a konzultační filosofie. Nestačí pouze vědět jak správně realizovat management firmy, je stejně důležité orientovat veškeré lidi ve firmě k „výsledku“ a na výsledku je zainteresovat. To je smysl naší práce.

Neradi používáme zaběhlá schémata (nezaměňovat s ověřenými schématy), šablony a unifikovaný přístup k poradenství. Každá firma je, a musí být individualitou na trhu, jinak nedosáhne konkurenční odlišnosti. Proto i náš přístup je vždy takový, aby odpovídal potřebě toho kterého týmu, se kterým spolupracujeme. Přebíráme na sebe rutiny a „hlavoruční práce“, tým vedeme ke kreativitě a aktivitě při realizaci nových činností.
Naše schopnosti jsou osvědčeny řadou osobních průkazů způsobilosti a certifikátů. To jsou důkazy o odborných schopnostech. Za stejně důležité však považujeme dlouhodobou a různorodou praxi a zkušenosti, které jsme nastřádali za 30 roků profesního života. Tyto naše schopnosti ověřují spokojení klienti, se kterými dlouhá léta spolupracujeme.

Těšíme se na setkání s Vámi

Jan Gregor, jednatel společnosti

 
Společnost
  
Jméno a příjmení
  
Telefon
  
Email
  
Požadavek

Opiště kód obrázku: